CES 2018'de tanıtılan en iyi teknolojik cihazlar

ARİFBAYRAKTR

Administrator
Yönetici
Coder
#1

1-Samsung’un The Wall 146 inç Televizyonu
Sinema salonlarında kullanılan sinema ekran teknolojisini Samsung evlere taşımaya karar vermiş. 146inç’lik televizyonun adı ise The Wall. Ürünün ne zaman satışa sunulacağı ya da fiyatı hakkında ise henüz bir bilgi yok.


2-HTC Vive Pro
HTC, sanal gerçeklik oyunlarına bir yenilik getiriyor. Yeni Vive Pro, geliştirilmiş çözünürlük, entegre özel kulaklıklar ve en önemlisi sanal dünyaları birbirine bağlı olmadan dolaşmanıza izin verecek yeni bir kablosuz adaptör sunuyor. 2018’in ilk yarısında piyasaya çıkacak cihaz için henüz fiyat bilgisi verilmedi.


3-Nanoleaf
Nanoleaf, ışık panellerinin yeni kare biçimindeki versiyonunu tanıttı. Artık panelleri uzaktan açıp kapatabilir, ışıkların gölgesini ayarlayabilir, panele dokunarak renkleri değiştirebilirsiniz. Ayrıca kendisine bağlı hoparlörüne bağlanıp bir müzik açtığınızda ışıkların renkleri müziğe göre değişiyor.


4-Sony LSPX-A1 Projektör
Sony’nin yeni projektörü yapay mermer ve ahşap raf görünümlü tasarımıyla dikkat çekiyor. Üzerinde yerleştirilen 4K projektör, 120 inç’lik görüntü oluşturabiliyor. Ayrıca cihaza bağlı üç orta düzey hoparlörde var. Cihazın fiyatı 30 Bin Dolar ve önümüzdeki baharda satışa sunulması bekleniyor.


5-ForwardX CX-1 Bavul
Havalimanında bavul sürüklemek 2017 yılında kaldı. Şimdi 2018 yılındayız ve artık bavullarımız bizi takip edebilecek.
Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/ces-2018-de-t...r-2588650/
 
Moderatörün son düzenlenenleri: